Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.Gizlilik Sözleşmesi

Alpacca.com.tr müşterilerinin gizlilik haklarına büyük önem vermekte ve aşağıda açıklanan Gizlilik Politikasını uygulamaktadır. Aşağıdaki maddeler, sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konuları içermektedir.


Toplanan Bilgiler

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımızı duyuran e-bültenlerimize ve sitemize üye olmanız durumunda, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ad, soyadı, e-posta adresi, telefon numarası, cinsiyet, doğum tarihi, kişisel ilgi alanları, fatura ve teslimat adresleri gibi bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyacağız. Bu bilgiler haricinde, site ziyaret sıklığı ve zamanları, sipariş verilme zamanları ve sipariş anındaki IP adresi, ziyaret edilen ürün sayfalarının ve sipariş verilen ürünlerin istatistikleri gibi kişisel bilgi içermeyen toplu istatistiksel veriler de, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz etmek ve anlamak amacıyla toplanır ve kullanılır.

Sipariş oluşturma esnasında kullanılan kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde sistemlerimizde saklanmaz.

Toplanan Bilgilerin Kullanımı

  • Sipariş süreçlerini yürütmek, tamamlamak ve müşterilerimizle ilgili iletişimi sağlamak
  • Ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek
  • Müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak

Sitede toplanan bilgiler, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile birlikte çalıştığımız firmalar, Minderium’un ait olduğu grup firmaları ve kanuni yükümlülüklerin gerektirdiği noktalarda ilgili devlet mercileri ile paylaşılabilir.Bunların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. şahıs ya da tüzel kişilerle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.Gizlilik politikasının Değişimi

Bu politikada yapılacak değişiklikleri siz üyelerimizle ve tüm kullanıcılar ile paylaşacağız. Minderium2 un gizlilik politikası son olarak 07/12/2104 tarihinde güncellenmiştir.
Eğer ki; uygulamaya ait herhangi bir şikayetiniz varsa, Gizlilik Sözleşmemize aykırı bir durum söz konusuysa veya ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Geri Bildirim İçin;

Web: www.alpacca.net

Mail: info@alpacca.net